top of page

HAKKIMIZDA

Türkiye Hukuku, Rotterdam ve İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Ertas Partners Hukuk Bürosu tarafından oluşturulan bir hukuki destek bürosudur.

 

Türkiye Hukuku bürosu, Hollanda'da ikamet eden Türk vatandaşlarına özel olarak online veya yüz yüze Türk Hukuku danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Günümüzde özellikle yurtdışında ikamet eden Türk vatandaşları için, bulundukları ülkede Türk avukatlarla iletişime geçebilmek ve Türk hukuku danışmanlığı alabilmek büyük önem taşımaktadır.

Farklı sebeplerle Türkiye'deki davalarını yakından takip edemeyen vatandaşlarımız için Ertas Partners Hukuk Bürosu tarafından oluşturulan Türkiye Hukuku bürosu, tüm sürecin istenildiği zaman yüz yüze ve birlikte takip edilebilmesine olanak tanır. 

Türkiye Hukuku avukatlarıyla iletişime geçtiğinizde, hukuki sorununuzla ilgili detaylı bilgi alabilecek, Türkiye'deki resmi ve özel kurumlar nezdindeki işlemlerinizi Hollanda'daki ofisimizden takip edebilecek, gerektiği durumlarda dava açabilecek ve  taraf olduğunuz davanın her aşamasına hızlı ve etkili bir şekilde dahil olacaksınız. 

Hollanda'da Türkiye Hukuku bürosu ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizin iletişim bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.

 

İletişim sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

+31 6 85 62 85 09     info@ertaspartners.com     Rotterdam - Bonn - İstanbul

bottom of page